Danışmanlık

Marka, slogan, kurumsal kimlik, kurumsal hedef belirlenmesi, misyon ve vizyon çalışmaları, farklılık geliştirme, ayrıntılı SWOT analizi, personel eğitimi organizasyonu, paydaş analizi, kurumsal iletişim ve tanıtım çalışmaları

certificate of completion-gamze erKurumların itibarlarını yönetebilmeleri için yapılabilecek pek çok çalışma vardır. Bunlardan bazıları durum analizi, marka yönetimi, personel eğitimi ve tanıtıma yönelik kurumsal iletişim çalışmalarıdır. Yine sanal ortamdaki itibarın izlenmesi, korunması ve güçlendirilmesine yönelik çeşitli çalışmalar yapılır. Amaç; kurumu öncelikle daha iyi duruma getirmek, daha sonra da bunu çeşitli paydaşlara uygun şekilde ve uygun mecralarda yansıtabilmektir. Böylece kurumun saygınlığı artar ve uzun vadede faydası devam edecek şekilde tanıtımı yapılmış olur. Kapsamlı bir itibar yönetimi çalışması yapıldığı takdirde reklam çalışmalarına ayrılacak bütçede belirgin bir düşüş olacaktır.

Sanal Ortamda İtibar Yönetimi

Sanal Ortamda İtibar Yönetimi adlı kitap Türkiye’de ve dünyada alanında ilk olup; profesörlerin yüksek lisans ve doktora öğrencilerine verdikleri kaynak kitaplar listelerinde yer alan ancak bir akademisyenin yazmadığı sayılı eserlerdendir. Kitap, birçok tezde ve kitapta alıntılanmış, basında geniş yer bulmuştur.

Sanal Ortamda İtibar Yönetimi adlı kitabı satın almak için info@gamzeer.com adresine mail atabilir ya da aşağıdaki form kısmına adınızı ve e-posta adresinizi girerek satış için size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Önizleme
sanal-ortamda-itibar-yonetimi-pdf
sanal ortamda itibar yonetimi-gamze er